Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: About
ne: बारेमा
