Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: About
nl: Over
