Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Token
oc: Geton (token)

en: About
oc: A prepaus
