Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: About
pt: Sobre
