Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Token
ro: Simbol

en: About
ro: Despre
