Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: About
th: เกี่ยวกับ
