Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Token
tr: Simge

en: About
tr: Hakkında
