Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Visibility
be: Бачнасць

en: About
be: Аб
