Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: About
ca: Detalls
