Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: About
de: Über
