Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enable
es: Activar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Token
es: Comodín

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: About
es: Acerca de
