Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enable
et: Luba

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: About
et: Programmist
