Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Token
fi: Muuttuja

en: About
fi: Tietoja
