Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Token
hu: Vezérjel

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: About
hu: Leírás
