Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: About
id: Tentang
