Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Token
ja: トークン

en: About
ja: アバウト
