Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Visibility
ku: بینایی

en: About
ku: دەربارە
