Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Token
lv: Marķieris

en: About
lv: Par
