Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Token
pl: Wzorzec

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: About
pl: O stronie
