Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: About
ps: په اړه
