Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: About
sk: Informácie o
