Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: About
ta: பற்றி
