Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە
