Monsido Tools (1.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: About
vi: Giới thiệu
