Monster Menus (9.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (98 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: archive
dz: ཡིག་མཛོད།

en: permission
dz: གནང་བ་

en: Add a new @s.
dz: @s གསརཔ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: is
dz: འདི་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: Edit comment
dz: བསམ་བཀོད་ཞུན་དག་འབད་

en: and
dz: དང་

en: where
dz: ག་ཏེ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: Reply to comment
dz: བསམ་བཀོད་ལུ་ལན་གསལ་འབད་

en: User autocomplete
dz: ལག་ལེན་པའི་རང་བཞིན་ཡོངས་སྒྲུབ་

en: User list
dz: ལག་ལེན་པའི་ཐོ་ཡིག་
