Monster Menus (9.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (227 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: user
gl: usuario/a

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: page
gl: páxina

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: all
gl: todos

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Weight
gl: Peso

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: (none)
gl: (ningún)

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Teaser
gl: Resumo

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Theme
gl: Tema

en: name
gl: nome

en: add
gl: engadir

en: theme
gl: tema

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Done
gl: Feito

en: Year
gl: Ano

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Revisions
gl: Revisión

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Mode
gl: Modo

en: Authored by
gl: Creado por

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: 1 day
gl: 1 día

en: help
gl: axuda

en: Month
gl: Mes

en: Owner
gl: Propietario

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: here
gl: aquí

en: (all)
gl: Todos

en: Appearance
gl: Apariencia

en: 1 comment
gl: 1 comentario

en: @count comments
gl: @count comentarios

en: Destination
gl: Destino

en: Users
gl: Usuarios

en: Create content
gl: Crear contido

en: Random
gl: Aleatorio

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Original
gl: Orixinal

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Title:
gl: Título:

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: comments
gl: comentarios

en: Condition
gl: Condición

en: Modified
gl: Modificado

en: Group members
gl: Membros do grupo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Show
gl: Amosar

en: Tokens
gl: Comodines

en: source
gl: Orixe

en: Clear
gl: Limpar

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: published
gl: publicado

en: (disabled)
gl: desactivado

en: Query
gl: Consulta

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Changes have been saved.
gl: Os cambios foron gardados.

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: Workflow access permissions updated.
gl: Actualizaronse os permisos de acceso ao fluxo de traballo.

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: or
gl: ou

en: archive
gl: arquivo

en: change
gl: cambiar

en: Allowed content types
gl: Tipos de contido permitidos

en: Permissions
gl: Permisos

en: permission
gl: permiso

en: Changed
gl: Cambiado

en: Add a new @s.
gl: Engadir un @s novo.

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: not published
gl: non publicado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: not sticky
gl: non pegañoso

en: sticky
gl: pegañoso

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: date
gl: data

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: is
gl: é

en: Copy
gl: Copiar

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: Full node
gl: Nodo completo

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Form
gl: Formulario

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Permission
gl: Permiso

en: Hide
gl: Agochar

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Administrator
gl: Administrador

en: Edit content
gl: Editar contido

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Restore
gl: Restaurar

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Edit comment
gl: Editar comentario

en: begins with
gl: comeza con

en: contains
gl: contén

en: daily
gl: diariamente

en: weekly
gl: semanalmente

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: and
gl: e

en: where
gl: onde

en: Create @name
gl: Crear @name

en: original
gl: orixinal

en: Creator
gl: Creador

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: Properties
gl: Propiedades

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: ends with
gl: remata en

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: Reply to comment
gl: Responder ao comentario

en: 1 group | @count groups
gl[0]: 1 grupo
gl[1]: @count grupos

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario

en: exposed
gl: exposto

en: No user
gl: Sen usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Submitted by !username on @datetime
gl: Enviado por !username o @datetime

en: - All -
gl: - Todo -

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: User list
gl: Lista de usuarios

en: Reorder
gl: Reordenar

en: Publish on
gl: Publicar en

en: Unpublish on
gl: Quitar publicación en

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Region settings
gl: Opcións de rexión

en: revisions
gl: revisións

en: You are not allowed to create content.
gl: Non ten permiso para crear contido.

en: Read-only
gl: Só lectura

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: of type
gl: de tipo

en: Location:
gl: Localización:

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
