Monster Menus (9.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (299 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: user
nl: gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Groups
nl: Groepen

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: page
nl: pagina

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Comments
nl: Reacties

en: unknown
nl: onbekend

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: all
nl: alle

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Help text
nl: Helptekst

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: (none)
nl: (geen)

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Archive
nl: Archief

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Region
nl: Gebied

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Theme
nl: Thema

en: name
nl: naam

en: add
nl: toevoegen

en: theme
nl: thema

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Done
nl: Gereed

en: Year
nl: Jaar

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Node types
nl: Node-types

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Revisions
nl: Revisies

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Thumbnail size
nl: Miniatuurgrootte

en: Mode
nl: Modus

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: help
nl: hulp

en: Month
nl: Maand

en: groups
nl: groepen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: group
nl: groep

en: Day
nl: Dag

en: here
nl: hier

en: (all)
nl: (alles)

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: @count comments
nl: @count reacties

en: Destination
nl: Bestemming

en: Users
nl: Gebruikers

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Random
nl: Willekeurig

en: Close
nl: Sluiten

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Original
nl: Origineel

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Title:
nl: Titel:

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: show
nl: tonen

en: comments
nl: reacties

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Modified
nl: Aangepast

en: Group members
nl: Groepsleden

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Show
nl: Weergeven

en: source
nl: bron

en: Clear
nl: Wissen

en: Result
nl: Resultaat

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: published
nl: gepubliceerd

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: Updating
nl: Bezig met bijwerken

en: or
nl: of

en: archive
nl: archief

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: change
nl: wijzigen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: permission
nl: toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Add a new @s.
nl: Nieuw @s toevoegen.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: not sticky
nl: niet vastgeplakt

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: Default options
nl: Standaardopties

en: date
nl: datum

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: A webform can be a questionnaires, contact or request forms. It can be used to let visitors make contact, register for a event or to enable a complex survey.
nl: Een webformulier kan een vragenlijst zijn, een contactformulier of een aanvraagformulier. Het kan worden gebruikt om bezoekers contact te laten opnemen, te laten registreren voor een evenement, of voor een uitgebreide enquête.

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Group Members
nl: Groepsleden

en: Copy
nl: Kopiëren

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 20 minutes
nl: 20 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 45 minutes
nl: 45 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: Full node
nl: Volledige node

en: Form
nl: Formulier

en: Everyone
nl: Iedereen

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Editor
nl: Redacteur

en: Hide
nl: Verbergen

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Read
nl: Gelezen

en: Delete permanently
nl: Definitief verwijderen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Empty recycle bin
nl: Prullenbak leegmaken

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: 3 minutes
nl: 3 minuten

en: 4 minutes
nl: 4 minuten

en: read
nl: lezen

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Columns
nl: Kolommen

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Others
nl: Anderen

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Emails
nl: E-mails

en: read-only
nl: alleen-lezen

en: read/write
nl: lezen/schrijven

en: and
nl: en

en: where
nl: waar

en: Destination URL
nl: URL bestemming

en: custom
nl: aangepast

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Creation time
nl: Aanmaaktijd

en: 1 individual | @count individuals
nl[0]: 1 perspoon
nl[1]: @count personen

en: Download as CSV
nl: Download als CSV

en: original
nl: origineel

en: hide
nl: verbergen

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Show details
nl: Toon details

en: Hover
nl: Zweven

en: Compare revisions
nl: Vergelijk revisies

en: Workflow state
nl: Workflowstatus

en: yearly
nl: Jaarlijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: Creator
nl: Maker

en: Edit %title
nl: Bewerk %title

en: (inactive)
nl: (inactief)

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: ends with
nl: eindigt met

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Reply to comment
nl: Reageer op reactie

en: Revert to this revision
nl: Deze revisie herstellen

en: Delete this revision
nl: Deze revisie verwijderen

en: is not
nl: is niet

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Feed display options
nl: Feed-weergaveopties

en: User autocomplete
nl: Automatische aanvulling gebruikersnaam

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
nl: Deze pagina geeft alle besturingselementen weer die voor dit webformulier zijn geconfigureerd. Er kunnen onbeperkt besturingselementen aan worden toegevoegd. Zelfs meerdere besturingselementen van hetzelfde type zijn toegestaan. Om een nieuw besturingselement toe te voegen, kan onderaan de lijst een naam worden ingevuld en het juiste type besturingselement worden geselecteerd. Een klik op de knop voegt het besturingselement vervolgens toe aan dit webformulier.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
nl: Klik op een van de bestaande besturingselementen om de instellingen ervan te bewerken.

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Submitted by !username on @datetime
nl: Ingezonden door !username op @datetime

en: - All -
nl: - Alle -

en: You can:
nl: U kunt:

en: does not match
nl: komt niet overeen met

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en: Reorder
nl: Opnieuw ordenen

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled publishing.
nl: Formaat: %time. Laat leeg om niet gepland te publiceren.

en: Unpublish on
nl: Depubliceer op

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled unpublishing.
nl: Formaat: %time. Laat leeg om niet gepland te depubliceren.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Contents
nl: Inhoud

en: Elements
nl: Elementen

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: New username
nl: Nieuwe gebruikersnaam

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
nl: Laat leeg om geplande publicatie uit te zetten.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
nl: Laat leeg om geplande depublicatie uit te zetten.

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: revisions
nl: revisies

en: Publishing
nl: Publiceren

en: Select a group
nl: Groep selecteren

en: Reorder menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Individuals
nl: Personen

en: Thumbnail for !filename.
nl: Miniatuur voor !filename

en: Default Permissions
nl: Standaard toegangsrechten

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Asc
nl: Oplopend

en: Submitted by !username
nl: Ingediend door !username

en: of type
nl: van het type

en: Location:
nl: Locatie:

en: Images:
nl: Afbeeldingen:

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: this location
nl: deze locatie

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Region for @title
nl: Gebied voor @title

en: Group information
nl: Groepsinformatie

en: Submitted by @username on @datetime
nl: Ingediend door @username op @datetime
