Monster Menus (9.1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (101 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: page
ka: გვერდი

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Test
ka: ტესტი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Options
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Done
ka: დასრულება

en: Year
ka: წელი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Media
ka: მედია

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Day
ka: დღე

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: comments
ka: კომენტარები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Result
ka: შედეგი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Permissions
ka: უფლებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: not sticky
ka: არ არის მიმაგრებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: date
ka: თარიღი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: is
ka: არის

en: Permission
ka: უფლება

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Hide
ka: დამალვა

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: - All -
ka: - ყველა -
