Monster Menus (9.3.1) - en to bo translation catalogue (146 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Year
bo: ལོ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Day
bo: ཉིན

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Group members
bo: ཚོ་ཆུང་གི་ཁོངས་མི།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Show
bo: སྟོན

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Select a user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་འདེམས་པ།

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: or
bo: ཡང་ན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: not sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Page name
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་མིང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Close window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: and
bo: དང་

en: where
bo: མཉམ།

en: Edit %title
bo: %title་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: No user
bo: སྤྱོད་མཁན་མེད

en: User list
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Delete this row
bo: འཕྲེད་ཕྲེང་འདི་སུབ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: @entity using @field
bo: @entity དང་@field་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
