Monster Menus (9.3.1) - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Move
sr: Премести

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Mode
sr: Режим

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Confirmation
sr: Потврда

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: contains
sr: садржи

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Submitted by @username on @datetime
sr: Послато од @username у @datetime
