Moodle Sync (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: error
az: səhv

en: Logging
az: Giriş

en: User
az: İstifadəçi

en: Role
az: Rollar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü
