Moodle Sync (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: required
ur: ضروری

en: error
ur: نقص

en: Logging
ur: اندراج

en: warning
ur: انتباہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
