Moodle Sync (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: required
af: verpligtend

en: error
af: fout

en: User
af: Gebruiker

en: Role
af: Rol

en: Profile
af: Profiel

en: warning
af: waarskuwing
