Moodle Sync (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: required
ar: مطلوب

en: error
ar: خطأ

en: Logging
ar: تسجيل

en: User
ar: المستخدم

en: Role
ar: الدور

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: warning
ar: تحذير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان
