Moodle Sync (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: required
be: абавязкова

en: error
be: памылка

en: Logging
be: Уваходжу

en: User
be: Карыстальнік

en: Role
be: Роля

en: Profile
be: Профіль

en: warning
be: папераджэньне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці
