Moodle Sync (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: required
bg: Задължително

en: error
bg: грешка

en: User
bg: Потребител

en: Role
bg: Роля

en: Profile
bg: Профил

en: warning
bg: предупреждение
