Moodle Sync (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: error
bn: ত্রুটি

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
