Moodle Sync (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
