Moodle Sync (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: required
ca: necessari

en: Logging
ca: Registre

en: User
ca: Usuari

en: Role
ca: Rol

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Profile
ca: Perfil

en: warning
ca: avís

en: Taxonomy Settings
ca: Paràmetres de la taxonomia

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Processed @current out of @total
ca: Processats @current de @total
