Moodle Sync (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: required
cs: vyžadováno

en: error
cs: chyba

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: User
cs: Uživatel

en: Profile
cs: Profil

en: warning
cs: varování

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity
