Moodle Sync (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: error
cy: gwall

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Profile
cy: Proffil

en: warning
cy: rhybudd
