Moodle Sync (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: required
da: obligatorisk

en: error
da: fejl

en: Logging
da: Logning

en: User
da: Bruger

en: Role
da: Rolle

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Profile
da: Profil

en: warning
da: advarsel

en: Drupal path
da: Drupal-sti

en: Machine name
da: Internt navn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
