Moodle Sync (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: error
el: σφάλμα

en: User
el: Χρήστης

en: Role
el: Ρόλος

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Profile
el: Προφίλ

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
