Moodle Sync (1.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: required
es: necesario

en: Logging
es: Registro

en: User
es: Usuario

en: Role
es: Rol

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Profile
es: Perfil

en: warning
es: advertencia

en: Drupal path
es: Ruta en Drupal

en: Category settings
es: Opciones de categoría

en: Taxonomy Settings
es: Opciones de taxonomía

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Processed @current out of @total
es: Procesados @current de @total

en: Field mappings
es: Asignaciones de campos

en: Registration type
es: Tipo de Registro

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: Commencing
es: Comenzando
