Moodle Sync (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: required
et: kohustuslik

en: error
et: veateade

en: Logging
et: Logimine

en: User
et: Kasutaja

en: Role
et: Roll

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Profile
et: Profiil

en: warning
et: hoiatus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Field mappings
et: Välja mappingud
