Moodle Sync (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: required
eu: beharrezkoa

en: error
eu: errorea

en: Logging
eu: Sarbidea

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Role
eu: Rol

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Profile
eu: Profila

en: warning
eu: abisua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota
