Moodle Sync (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: required
fi: pakollinen

en: error
fi: virhe

en: Logging
fi: Lokit

en: User
fi: Käyttäjä

en: Role
fi: Rooli

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Profile
fi: Profiili

en: warning
fi: varoitus

en: Drupal path
fi: Drupal-polku

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Processed @current out of @total
fi: Käsitelty @current / @total

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
