Moodle Sync (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: error
he: שגיאות

en: Logging
he: רישום ביומן

en: User
he: משתמש

en: Role
he: תפקיד

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: warning
he: אזהרות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות
