Moodle Sync (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: required
hr: potrebno

en: error
hr: greška

en: User
hr: Korisnik

en: Role
hr: Uloga

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Profile
hr: Profil

en: warning
hr: upozorenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
