Moodle Sync (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: required
hu: szükséges

en: error
hu: hiba

en: Logging
hu: Naplózás

en: User
hu: Felhasználó

en: Role
hu: Szerepkör

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Profile
hu: Profil

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Drupal path
hu: Drupal útvonal

en: Taxonomy Settings
hu: Taxonómia beállításai

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Processed @current out of @total
hu: Kész: @current/@total.

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Registration type
hu: Regisztráció típusa
